Эксперт в области солнечной
энергетики для дома
+38 (068) 499-09-43
+38 (050) 637-76-33
Прием звонков:
Пн-Вс с 09:00 до 18:00

Все більшу популярність в Україні отримує встановлення на приватні будинки сонячних електростанцій. Сьогодні сонячні електростанції – це не просто питання екологічної етики, а і реальний спосіб зробити своє житло повністю або частково енергонезалежним, заощаджувати на витратах за електроенергію, або навіть заробляти. Перші приватні СЕС, збудовані на Західній Україні дуже зацікавили жителів південних регіонів. Не минула ця новизна і Херсонську область.

Херсонська область, визнана екологічно чистою, а по своїм кліматичним показникам наче створена для розвитку сонячної енергетики. Адже кількість сонячних днів, що приходять на рік, складає близько 240-260, що значно перевищує показники Західних або Центральних областей. 

Що ж стосовно самого електропостачання, то постійне підвищення вартості електроенергії, перебої у постачанні, дороговизна, а у декотрих місцях навіть неможливість підключення загальних мереж, змушують населення замислюватись стосовно енергонезалежності своєї родини. До того ж, державна програма «зелений» тариф для приватних домогосподарств, суттєво надихає на встановлення приватних СЕС, адже з нею електростанція стає не лише окупною, економічно ефективною, а і може приносити в родину чи малий прибуток.

На сьогоднішній день по Херсонській області встановлено та підключено під «зелений» тариф близько 20-ти приватних СЕС. Та попит на них постійно збільшується.

Нижче представлено п’ять новозведених СЕС, проектуванням і монтажем яких займалась компанія Solar FamilyЯк повідомили у компанії, всі представлені проекти були встановлені лише за один неповний місяць (грудень 2015 року). При чому два домогосподарства вже успішно продають електричну енергію, вироблену із сонячного випромінювання.

1. Сонячна станція в м. Херсон, потужністю 10 кВт.
Статус: договір на продаж електричної енергії по «зеленому» тарифу підписано.
Сонячні панелі Perlight- 250W | Інвертор- ABB PVI- 10.0-TL: