Солнечные панели - Солнце Украины
"Эксперт в области солнечной
энергетики
для дома"
тел. +38-068-499-0943
тел. +38-050-637-7633
info@sun-ukraine.com.ua
Интернет магазин Солнце Украины

Сонячні батареї

Сонячні батареї з кожним днем набирають все більшої популярності. Тому використання цього джерела енергії можна простежити в багатьох галузях. Найперше, ця технологія була застосована в космічній сфері. В космосі, це найголовніше джерело отримання енергії. Це пов’язано з тим, що ця енергія екологічна, і не несе в собі серйозної небезпеки, як у випадку з ядерною або радіаційною енергетикою. Все ж таки, вчені зазначають, що використання цього джерела енергії не буде достатньо, за умов, якщо здійснювати космічні експедиції подалі від сонця. Наприклад на той самий Марс.

Ще одною популярною галуззю використання сонячних батарей є енергозабезпечення міст, або окремих будівель. Ця техніка досить активно розвивається в європейських країнах. Наприклад в Іспанії з 2007 року 30% всіх міських будівель забезпечуються за рахунок сонячної енергетики. А в минулому році в Німеччині вперше було досягнуто паритету в генерації електроенергії з альтернативних та традиційних видів палива.

Що ж до інновацій, то досить продуктивно розвивається сонячна енергетика в машинобудуванні, а саме, у створенні електрокарів. Ще одною галуззю, яка активно впроваджує сонячну енергію, є портативна електроніка. Тут сонячними батареями оснащують різні прилади які працюють у вигляді акумуляторів тих чи інших приборів.

Підсумовуючи, можна впевнено сказати, що сонячна енергетика має перспективу стати «нафтою 21 сторіччя». Згідно з прогнозами аналітиків всесвітньо відомої енергетичної компанії Шелл до 2070 року Сонце стане найбільшим джерелом енергії, а до кінця сторіччя частка сонячної енергетики втричі перевищить нафтової промисловості, і майже вшестеро – ядерної. Отже видно, що за сонячними батареями майбутнє, адже її використання дешеве та екологічне.