Прием звонков:
Пн-Вс с 09:00 до 18:00.  
+38 (068) 499-09-43
+38 (050) 637-76-33
Українська   Русский


Як перетворити Сонце в джерело електроенергії і заробітку

Вартість електроенергії в Україні піднімається чи не кожен квартал, однак технології не стоять на місці і пропонують альтернативні способи отримання енергії.

І навіть більше того, на цьому можна заробляти - саме так про нас написали на сайті https://life.sumy.ua/kak-prevratit-solnce-v-istochnik-elektroenergii-sumchanin-delitsya-opytom/.

Сонячні батареї - вигідний спосіб забезпечити будинок необхідною енергією, а надлишки продавати державі. І хоча нас представили як першопрохідців, але ідея не нова, просто в Україні вона прийшла трохи з запізненням. Разом з тим в Сумах ми дійсно перші ... Встановлені на даху будинку сонячні батареї виробляють достатньо енергії, щоб на всі 100% забезпечити господарство електрикою, не платити за світло ні копійки, а надлишки продавати в мережу по «зеленому тарифу».

Приємно, що написали не тільки це, але й про те, як саме це працює, завдяки чому сумчани змогли зрозуміти, що реалізувати подібний проект досить просто, хоча підводних каменів все одно вистачає. Багато хто сприймає ідею встановити на даху власного домогосподарства сонячні батареї скептично. Мовляв, невідомо коли окупиться. Відомо. Прораховуєте кількість панелей, їх потужність і кількість світлих днів в році. Звичайно, цифра буде неточною, але загальне уявлення дасть.

У статті все це описано досить добре і, якщо ви ще не читали, то обов'язково ознайомтеся!