Прием звонков:
Пн-Вс с 09:00 до 18:00.  
+38 (068) 499-09-43
+38 (050) 637-76-33
Українська   Русский


Переваги першої сонячної електростанції, встановленої в Сумах

Сонячна енергетика - одна з найбільш перспективних технологій, з кожним роком привертає все більше і більше уваги. Це не просто можливість здешевити отримання електроенергії для домашнього господарства, але і по-справжньому вигідна бізнес-інвестиція! До того ж екологічно безпечна.

В одному з наших недавніх інтерв'ю, опублікованих на сайті http://www.vsisumy.com/sumy-market/oborudovanie/istochniki-energii/articles/preimushchestva-pervoy , ми розповідали, чому це стало можливим. Зареєструвавши першу на Сумщині домашню сонячну електростанцію, ми показали, що можна з легкістю забезпечувати себе електроенергією і продавати надлишки енергоринку по «зеленому тарифу».
Раніше це, звичайно ж, було неможливо. Наприклад, до 2014 року цим могли займатися лише юридичні особи, але сьогодні ця можливість відкрита абсолютно для всіх. Ви просто встановлюєте фотоелементи на дах будинку і перетворите сонячну енергію в постійний електричний струм. Технічно все, природно, набагато складніше, але розбиратися в тонкощах зовсім не обов'язково. Головне знайти компанію, яка все зробить за вас - наприклад, «Сонце України». Терміни окупації такої станції - близько семи років, але, якщо вироблена енергія не буде споживатися, а тільки продаватися по «зеленому тарифу», вона окупиться набагато швидше.