Прийом дзвінків:
Пн-Нд з 09:00 до 18:00.  
+38 (068) 499-09-43
+38 (050) 637-76-33
Українська Русский

Лебедин

Продаж сонячних панелей в Лебедині

Продаж сонячних панелей і батарей в Лебедині

Сонячна станція від компанії «Сонце України» - це джерело високоякісної напруги у вашому домі!

Завдяки панелям більше не буде стрибків напруги, через які перегорала побутова техніка, яка перебуває в режимі очікування. У постачальників електроенергії можуть бути планові або технічні відключення електрики в Лебедині, обриви ліній електропередач, підвищення тарифів, про які ніхто не попереджає заздалегідь. Сонячні панелі від «Сонце України» назавжди вирішать це питання!

Такі системи повністю автономні і з ними не буде ніяких проблем. У порівнянні з іншими варіантами заміни електрики, сонячні батареї в Лебедині - це найоптимальніший - вигідний і ефективний варіант. Дизельні генератори гуркочуть і споживають солярку, від якої залишається неприємний запах, а вітряні станції гудуть і вібрують.

Сонячна станція в Лебедині - доволі серйозне вкладення, але окупається воно вже через 4-5 років після установки. Можна встановити на даху свого будинку, використовувати колективне підключення всією вулицею. Станцію можна підключати відразу на кілька будинків або ділянок, що також заощадить витрати і дозволить системі окупитися набагато швидше.

Встановіть сонячні станції «під ключ» і отримаєте незалежність від електромережі!


Наші проекти