Прийом дзвінків:
Пн-Нд з 09:00 до 18:00.  
+38 (068) 499-09-43
+38 (050) 637-76-33
Українська Русский

Тростянець

Продаж сонячних панелей в Тростянці

Продаж сонячних панелей і батарей в Тростянці

Компанія «Сонце України» пропонує недорогу установку сонячних панелей в Тростянці! Сонячні станції практичні і зручні у використанні. При їх установці не потрібні централізовані електричні мережі, а для введення системи в експлуатацію не потрібні ніякі додаткові дозвільні документи.

При використанні сонячних електростанцій в Тростянці не потрібні ніякі додаткові знання - вони працюють в автономному режимі. Акумулятори для системи підбираються з розрахунком на те, щоб можна було забезпечити роботу всієї техніки в будинку протягом дня при повній відсутності сонця. Вони розраховані на цілодобову і цілорічну експлуатацію. У зв'язку зі зниженням споживання енергії взимку за рахунок відсутності потреби у використанні холодильних приладів панелі зможуть повноцінно забезпечувати будинок енергією навіть при відсутності прямих сонячних променів, що значно зменшує рахунки за комунальні витрати.

Панелі повністю безпечні для навколишнього середовища, і ви зробите свій внесок в збереження його чистоти. Завдяки довгому терміну служби, який триває до 25 років, ви не тільки покриєте витрати на установку, але і заощадите купу грошей. Система ніколи не виходить з ладу повністю - при необхідності змінюється лише панель, яка вийшла з ладу. У неї може погіршиться ККД, який легко відновлюється шляхом заміни модуля або доповненням ще одним акумулятором.

Сонячні системи «під ключ» в Тростянці від компанії «Сонце України» забезпечать незалежність від електромережі і дозволять заробити на цьому!


Наші проекти