Прийом дзвінків:
Пн-Нд з 09:00 до 18:00.  
+38 (068) 499-09-43
+38 (050) 637-76-33
Українська Русский

Шостка

Продаж сонячних панелей та батарей в Шостці

З кожним роком сонячна енергія використовується все частіше. Це прекрасна заміна електрики! Енергія сонця - відновлювальна, постійна, її багато і вона доступна абсолютно в будь-якій точці світу.

Компанія «Сонце України» пропонує установку сонячних батарей в Шостці «під ключ»! Вони відмінно масштабуються під об'єкт, коштують недорого і забезпечують будинок необхідною енергією!

В експлуатації панелі відрізняються своєю енергонезалежністю, екологічністю, економічністю, модульністю, безшумністю, низькими витратами на обслуговування системи і інноваційністю технологій. Працюють батареї в будь-який час року і при будь-якій погоді, але в похмуру погоду ККД буде нижче, ніж ясну і сонячну. Однак взимку кількість споживання енергії значно зменшується, що дозволяє панелям навіть при низькому ККД повністю забезпечувати будинок енергією.

Зношування батарей відбувається дуже повільно, а служать вони до 25 років і більше. Витрати на будівництво сонячних електростанцій «під ключ» в місті Шостка повністю окупаються за 4-5 років. Надалі ж надлишок одержуваної енергії можна реалізовувати в регіональну мережу, що дозволяє не тільки економити свій бюджет, а й примножувати його!

Встановлюючи сонячні панелі в Шостці «під ключ», ви вибираєте технології майбутнього!


Наші проекти