Прийом дзвінків:
Пн-Нд з 09:00 до 18:00.  
+38 (068) 499-09-43
+38 (050) 637-76-33
Українська Русский

Охтирка

Продаж сонячних панелей в Охтирці

Продаж сонячних панелей і батарей в Охтирці

Сонце - джерело відновлюваної енергії, яке буде зігрівати нашу планету ще мінімум 6,5 мільярдів років. Його енергія має величезний потенціал - її не можна перевитратити, для її використання не потрібно отримувати жодних дозволів, а її застосування не шкодить навколишньому середовищу.

Компанія «Сонце України» пропонує установку сонячних батарей в Охтирці «під ключ»! Це безпечне і найтихіше джерело енергії з усіх існуючих! Завдяки сучасним технологіям та інноваційним матеріалам така система буде по-справжньому ефективною!

З кожним роком сонячні системи удосконалюються, їх потужність зростає, а ціни на них в місті Охтирка продовжують знижуватися, що робить їх доступнішими для установки. Сонячні батареї дозволяють істотно знизити рахунки за комунальні послуги, оскільки забезпечують достатню кількість сонячної енергії, і від звичайної електричної енергії можна буде відмовитися назавжди.

Вони вимагають мінімальних експлуатаційних витрат. Основне правило використання - просто тримати їх в чистоті. Сонячні панелі швидко окупаються і навіть дозволяють заробляти: при надлишку накопиченої енергії її можна продавати в регіональну мережу. Працюють вони цілий рік - і в сніг, і в спеку, і в дощ!

Встановлюйте сонячні батареї в Охтирці від «Сонце України» і створюйте світле і екологічно чисте майбутнє!


Наші проекти