Прийом дзвінків:
Пн-Нд з 09:00 до 18:00.  
+38 (068) 499-09-43
+38 (050) 637-76-33
Українська Русский


Як підключити зелений тариф

1. Звернутися в компанію "Сонце України" і отримати консультацію;
2. Отримати проект Вашої майбутньої СЕС, підібрати і придбати обладнання;
3. Встановити обладнання - провести монтаж і пусконалагоджувальні роботи по запуску СЕС;
4. Подати заяву і пакет документів в Обленерго;
5. Встановити лічильник - двонаправлений вузол обліку електроенергії;
6. Провести огляд Вашої СЕС представниками Обленерго.
7. Підписати договір про купівлю - продаж електричної енергії з Постачальником універсальних послуг.Зелений тариф в Україні


Сонячна станція на 10 кВт/год

 • Встановлена потужність 10 кВт
 • Підключено до Зеленого тарифу
 • Генерація 13 000 кВт на рік
 • Дохід 1 870 дол на рік
Сонячна станція на 20 кВт/год

 • Встановлена потужність 20 кВт
 • Підключено до Зеленого тарифу
 • Генерація 26 500 кВт на рік
 • Дохід 3 795 дол на рік
Сонячна станція на 30 кВт/год

 • Встановлена потужність 30 кВт
 • Підключено до Зеленого тарифу
 • Генерація 40 000 кВт на рік
 • Дохід 5 720 дол на рік


Наші проекти
Зелений тариф в Україні.

Зелений тариф - оформлення і підключення в Україні, Суми.

«Зелений» тариф - це спеціальний тариф, за яким держава купує електроенергію за підвищеною ціною у підприємств і приватних осіб, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії.

Зелений тариф дозволяє домогтися енергетичної незалежності будь-якого будинку, окупити всі понесені витрати і непогано заробити на продажу надлишків державі.
Зелений тариф розрахований на те, щоб підвищити рентабельність і привабливість альтернативних видів отримання енергії і дозволити приватним господарствам продавати надлишки енергії в зовнішню мережу. Для цього передбачена нескладна процедура ( https://www.nerc.gov.ua/index.php?id= 19725 або на сайті, коли заходжу через мобільний є ця постанова в більш читається), за якою держава може купувати у приватних осіб електроенергію, вироблену відновлюваними джерелами, такими як вода, вітер, і сонце. Домогосподарства в Сумах, які зважилися на оформлення зеленого тарифу, не тільки забезпечують себе всім необхідним енергією, але і отримують виплати від держави за поставлену в мережу енергію. Більш того, вигода цього тарифу полягає в можливості продавати державі енергію з багаторазової прибутком! Днем, коли світить сонце, сонячна електростанція генерує енергію, яка покриває потреби домогосподарства, а надлишки подаються в мережу по 16 євроцентів за 1 кВт. Увечері ж електрику можна споживати із загальної мережі або користуватися накопиченої. Різниця цін дає непоганий прибуток.


Особливості та переваги зеленого тарифу в Україні

Використання даного тарифу дає будь-якому господарству ряд незаперечних переваг:

Використання такого тарифу дає можливість не просто зробити свій будинок автономним в плані енергоспоживання, але і дозволить повністю окупити всі витрати і навіть непогано заробити. Зелений тариф дає можливості власникам приватних господарств користуватися енергією сонця і при цьому отримувати чималий дохід! Все це ми допоможемо Вам втілити в Сумах і по всій Україні.