Прийом дзвінків:
Пн-Нд з 09:00 до 18:00.  
+38 (068) 499-09-43
+38 (050) 637-76-33
Українська Русский


Тростянець стане енергонезалежною за рахунок двох сонячних станцій

Про Тростянці в різний час писали різне, але все частіше в публікаціях стали зачіпати проект сонячної станції.

Про Тростянці в різний час писали різне, але все частіше в публікаціях стали зачіпати проект сонячної станції. Наприклад, на сайті https://elektrovesti.net/53639_gorod-v-sumskoy-oblasti-obretet-energonezavisimost-za-schet-dvukh-solnechnykh-stantsiy опублікували статтю про виділення двох земельних ділянок для будівництва сучасної електростанції, що працює на поновлюваних джерел енергії, чия площа перевищить двадцять гектарів.

Завдання такого будівництва - домогтися енергонезалежності міста, і вже в 2017 році в проект вклали близько 10 млн євро, але це лише перша донорська інвестиція. Потужність електростанції складе 5,6 мегават, чого, на думку Володимира Злепко, керівника відділу економічного розвитку Тростянецької міської ради, має вистачити не тільки на закриття потреб самого Тростянця.

Земельні ділянки під проект було надано на правах оренди - це близько 180 тис. Грн на рік. Тобто вирішуються відразу два завдання: по-перше, місто отримує поповнення бюджету, а по-друге, дешеву енергію від сонячної станції.

Написали в статті і про наш власний проект з сонячними батареями. Для багатьох це щось на межі фантастики: не тільки не платити за електроенергію, а й заробляти на цьому гроші. Зелений тариф - це дійсно вигідно, а це значить, що ми все робимо правильно, і держава бере з нас приклад!