Прийом дзвінків:
Пн-Нд з 09:00 до 18:00.  
+38 (068) 499-09-43
+38 (050) 637-76-33
Українська Русский


Зелений тариф в Сумах - наскільки вигідно?

Про нас знову пишуть! На сайті https://creativpodiya.com/posts/51591 виклали нове інтерв'ю про «зеленому тарифі» і «Сонце України», представивши все не в райдужних тонах, але і не скептично, а саме так, як все було насправді. І як має бути.


Чим ближче Україна до Європи, тим вище ціни на комунальні послуги, і тут на допомогу приходить альтернативна енергетика, а якщо точніше, то сонячна енергія. Головне, що можна дізнатися зі статті, полягає в тому, що доступна вона не тільки для енергетичних корпорацій і юридичних осіб, а й для приватного власника. Тобто встановити панелі на даху будинку може буквально кожен і заробляти згодом на «зеленому тарифі», покриваючи всі потреби домашнього господарства, а надлишки продаючи в загальну мережу.
В Україні «зелений тариф» з'явився порівняно недавно, в 2008 році, але в цілому слід міжнародному досвіду. І хоча на даний момент на частку відновлюваної енергії припадає не більше 1%, але з кожним роком ця технологія стає все більш доступною і за рішенням національної комісії з регулювання енергетики (постанова № 170) скористатися нею може будь-яка людина, а запуск такої домашньої електростанції відбувається всього за 2-3 тижні.